Jdi na obsah Jdi na menu
 


Manual k mapě

Pole: Mapa má 64 polí, 3 louky o celkové ploše přes 1000 HA; Na severovýchodu a jihozápadu jsou rozsáhlé lesní oblasti. Pole jsou samozřejmě přizpůsobeny silničním a terénním podmínkám a NESTAVITELNÉ pomocné.

Plodiny: pšenice, ječmen, řepka, sója, slunečnice, brambor, cukrové řepy, ředkev, cukrová třtina, jsou k dispozici na standardních plodiny. Mezi další plodiny patří žito, oves, špalda, tritikale, chmel, mrkev, cibule, zelí, červená zelí, hrozny, salát a tabák.
POZOR: Mrkev, cibule, salát, červené zelí a bílé zelí potřebují delší růst. Na farmě je celkem 7 různých sil a skladů, kde lze skladovat všechny plodiny a produkty z produkce farmy.

Produkce: Některé produkce byly vybaveny otevírací dobou. Dodání mimo tyto časy není možné. Dávám to zde:

Pivovar: (07.00 - 21.00 hod.)  Dodávejte slad, chmel a vodu a pak pivo.
 
Sladování: (08.00 - 19.00 hodin)  Pšenice nebo ječmen a zásobování vodou, pak se vyrábí slad. Slad je surovinou pro pivovar nebo může být prodáván v Jardi. Slad může být uložen v hlavním silu na farmě.
 
Pekárna: (8:00 - 19:00)   Pšenice, žito, oves, slunečnice a voda, pak se vyrábí chléb.
 
Destiláty: (od 6:00 do 22:00)  Doručte žito, pšenici, slad a vodu, pak vyrábíme schnappy.

 
Rafinérie: (06.00 - 22.00)  Dodávejte řepku, slunečnici a sóju, pak se vyrábí palivo.
 
Lahůdky 1:(salát)(8:00 - 22:00)  Doručte mrkev, cibuli, salát, kukuřici a vodu a pak připravte směs salátů.
 
Lahůdky 2:(salát) (08.00 - 22.00 hod.)  Bíle zelí, červené zelí, olej na vaření a voda, pak se vyrábí salát.

Rumfabrik: (6:00 - 22:00 hod.) V továrně na výrobu rumu se z cukrové třtiny a vody používá rum.

Flammkuchenfabrik: Z cibule, mouky, vody a slanina se vyrábí Flammkuchen, která se může prodávat.

Speckproduktion: Z prasat a Dřevni štěpka se slanina. Vstup zvířat se pouze s přiloženým Animal trailer

Produkce: Z krav a ovcí se maso a kotleta. Vstup zvířat se pouze s přiloženým Animal trailer

Cihelna (vepřovice): Dodávka z písku a hlíny, vody a slámy vedou k výrobě Lehmziegeln, které lze prodávat na Gartencenter

Mléčné výrobky:(jogurt) (06.00 - 22.00)  Dodávejte mléko, cukr, třešně, švestky a vodu, pak se vyrábí jogurt.
 
Sandkuhle:  Dodávejte palivo, pak se vyrábí písek. Prodej písků na staveništi a WKABaustelle. Kemp pro písek neexistuje, ale můžete se naklonit jako normální parta v krajině.

Torfwerk: Dodávejte palivo a pak se vyrábí rašelina. Prodej rašeliny v zahradním středisku a při obchodování s půdou v místních horách NEBO jako výchozí produkt pro ovocnou farmu. Na farmě je k dispozici tábor na rašelinu.
 
Ovocná farma: (07.00 - 19.00 hod.)  S dodávkou kompostu z naší vlastní produkce se vyrábí rašelina z rašeliniště a vodní slivky a třešně. Ty mohou být prodávány přímo nebo používány jako meziprodukty pro výrobu cukrářských výrobků.
 
Cukrovinky: (koláčky) (08.00 - 19.00 hod.)  Mouka, cukr, švestky, třešně, H-mléko a voda musí být dodány k výrobě koláčů. Dort se pak může prodávat. Sklad se nachází ve skladu.
 
MilchMax: Při výrobě mléka se vyrábí mléko, které lze prodávat přímo nebo použít jako prostředek pro koláč.
 
Cukrová továrna: (od 6:00 do 22:00 hod.)  Do průmyslového komplexu byla přidána výroba cukru. S dodávkou cukrové řepy a vody se vyrábí cukr. Může být prodáván přímo nebo používán jako prostředek pro výrobu cukrovinek pro výrobu koláčů.
 
Mlýn: (od 7:00 do 19:00)  Mlýn na mouku pak používá pšenici k přímému prodeji nebo jako prostředek pro výrobu koláčů v cukrárně.

Olejový mlýn: dodávejte řepku, slunečnici a vodu a pak se vyrábí jedlý olej. To může být prodáno nebo použito jako surovina pro výrobu kopeček v podniku Feinkost AG.

Reibekuchenfabrik: (08.00 - 19.00 hodin) Brambory, cibule, jedlý olej a voda musí být dodány zde k výrobě bramborové placky. Ty mohou být prodány. Sklad se nachází ve skladu.

Cigar Factory: (8:00 - 19:00)  Zde musí být doručeny tabákové a dřevěné palety, aby se daly vyrábět doutníky. Ty mohou být prodány. Sklad se nachází ve skladu.

Cigaretová továrna: (od 8:00 do 19:00 hod.) Zde musí být dodány tabákové a papírové palety k výrobě cigaret. Ty mohou být prodány. Sklad se nachází ve skladu.
 
Papírny: Zde je třeba doručit dřevo a vodu k výrobě papírových palet. Ty mohou být následně prodány u okresního soudu nebo použity jako surovina pro továrnu na cigarety nebo noky. Vzhledem k tomu, že se jedná o paletové výrobky, není zapotřebí žádné další skladování, mohou být zaparkovány kdekoli.
 
Vinařství: Dodáváme hrozny, vodu a cukr a vyrábíme víno, které můžete prodat.
 
Gnocchi továrna: (07.00 - 21.00 hod.) Pro dodávku mouky, vaječných palet, papírových palet, oleje na vaření, bramborových brambor a vody se vyrábějí noky. Ty mohou být prodány.

Vajíčka: Pšenici / triticale, kukuřici, vodu a slámu musí být dodány k výrobě vaječných palet. Ty mohou být prodány v Eierankauf. Vzhledem k tomu, že vejce jsou na paletách, mohou být všude vypnuty, takže zvláštní skladování není nutné.
 
Chov ryb:  Je to rybaření instalované, to vyžaduje rybí jídlo a vytváří ryby. Ryby mohou být prodávány přímo, slouží jako meziprodukt pro uzené ryby nebo mohou být skladovány v centrálním skladu.

Výroba krmiv pro ryby:  Produkce krmiv pro ryby je postavena 
na farmě chovu ryb. Z kukuřice a chleba z vlastní produkce a vody se vyrábí rybí krmiva, která se má používat v chovu ryb.
 
Udírna: Uzené ryby mohou být vyrobeny z ryb a dřevěných štěpků v udírně. To může být prodáno nebo uloženo v centrálním skladu.
 

Uhelný důl:  Na uhelném důlku musí být dodány kmeny a dřevěné palety z pila 1, které slouží jako podpůrné dřevo, a těžba uhlí. Uhlí může být kamkoliv uloženo, aby ho uložilo jako hromadu. Uhlí je zapotřebí v elektrárně.
 
Elektrárna: Kromě běžných surovin jsou k dispozici elektrárny (pekařství, pivovar, lihovar, mlýn, keramika, továrna na výrobu rumu, továrna na cigarety, továrna na výrobu cigaret a cukrovar). Tyto produkce nezačíná, dokud nebude uhlí dodáno do elektrárny. Na průmyslovém displeji na farmě lze příslušnou populaci číst v číslech a procentech.
 
Pila 1:  Tam je pilulka slowtide63, kde jsou vyráběny prkené palety, jako palivo slouží dřevní štěpka nebo sláma. Palety lze prodávat v obchodě s dřevem Schröder & Hoffert. K dispozici je sklad pro dřevěné štěpky. Jako další produkt se vyrábějí volné desky. Ty mohou být naloženy a prodávány v obchodě s dřevem. Musíte častěji vidět, jestli výroba desek není blokována, jinak stojí celá pila.

V hale stojí štěpkovač dřeva , potřebuje stromové kmeny a palivo, vyrábějí se dřevní štěpky.

Pila 2:  Zde se nachází Holzzug, který poskytuje bonus, pokud si ji nechá odjet, Dřevěná část nákladu k prodeji kmenů (Giants systém LS 15). Je to sklad pro třísky.

Produkce na farmě:  Hoftankstelle: Dodávejte palivo, pak můžete vozidlo naplnit Pro čerpací stanice AAA_UniversalProcessKit.ZIP z mor2000 je požadováno (http://download.universalprocesskit.de/). Při jízdě s přívěsem plnou nádrží k zadní spouště, se automaticky načte do čerpací stanice. Úroveň je vidět v nabídce F1 ve spodní části.

Zařízení na mytí brambor: Brambory, voda a nafta-vyprané brambory se vyrábějí na paletách a kompostu. Vyprané brambory mohou být prodávány přímo do cirkusu nebo používány jako surovina pro výrobu noky. Palety mohou být zaparkovány všude, speciální sklad není nutný.

Balemaster: Balíky slámy lze přeměnit zpět na volnou slámu. Balíky umístěte a znovu smažte slámu.
 
BeetMaster: Cukrová řepa může být zpracována na řepnou kaši. Ty mohou být přímo prodány, uloženy nebo přeneseny do BGA 3.
 
Výroba osiva: obilovin dodat (pšenice, ječmen, kukuřice, žito, oves, špalda), pak osivo je produkován, může být naplněn lopatou nebo dopravního pásu Grimme Quantum autoLoad (www.marhu.net) v běžných vrtáků. Vrták může také přenášet vozidla (ideální je Kroger TDK302 přetížení (www.modhoster.de)) vyplnit.
 
výroba hnojiv: Dodat hnoje nebo kejdy, pak hnojivo se vyrábí, s lopatou nebo pásového dopravníku Grimme kvantové Autoload (www.marhu.net) mohou být zavedeny ve standardních hnojiv nebo secí stroje. Hnojivo mrvy a secí stroje mohou být také převod vozidla (ideál Kroger TDK302 přetížení (www.modhoster.de) je vyplněna).

Výroba kapalných hnojiv:  dodávat hnojivo z výroby a vody hnojiv, pak kapalné hnojivo se vyrábí pro postřikovače. Postřikovače lze plnit přímo v zařízení. Pro tento účel však neexistuje samostatný sklad. Prodej je možný při obchodování s pozemky. 

Mixer Hall: Na jedné straně se vyrábí koncentrované krmiva (ze slámy, sena, siláže) a na druhé straně vepřové krmiva (z kukuřice, brambor / cukrová řepa / mrkev, řepka olejná / sója / slunečnice a zrna). To lze provést lopatou. Sklad se nachází ve dvoře v betonových silách.

CompostMaster na farmě: Muck, sláma, tráva, seno, dřevěné štěpky A palivo dodává, pak se vyrábí kompost. To může být rozšířeno na pole s rozmetadlem hnojiva z Pack of Farmer_Andy (www.marhu.net). Potřebujete také kompost pro produkce na ovocné farmě. Sklad se nachází ve dvoře v betonových silách.

Vysoušení trávy: Ve dvoře vedle průsaků je suchá tráva. Po naplnění trávou se převede na seno. Vzhledem k tomu, že míchačka s krmivem přijímá pouze seno, může to být vzácné.

Vysoké silo: vysoká silo instalovaná pro výrobu siláže. Po dodávce trávy se vyrábí seno nebo drcená siláž, která může být znovu vytažena ze siláže. Toto je určeno pro rychlou siláž mezi hráči nebo hráči, kteří nemají rádi tranzitní silo. 

BGA:  Na mapě jsou 3 BGA. BGA 1 a 2 mají silá pro výrobu siláže. BGA 3 má sklad, kde můžete vykládat siláž a vyjmout je pomocí kolesového nakladače (dumpable hills). Kromě siláže BGA 3 také přijímá řepné řízky a cukrovou třtinu jako zdroj energie.
 
Sila: Vykládací místo na hlavním silovém a ostatním zemědělském skladu je vybaveno klapkami. Ty lze otevřít a zavřít u přepínačů sil. Pouze v otevřeném stavu lze uložit a odebrat. V některých táborech jsou také instalovány potrubí. Pokud jsou níže, lze je načíst a vykládat. Po spuštění těchto zařízení nelze je ani odstranit ani uložit.

Nelze umístit žádné silové nástavce! To je záměrně navrženo tak, že je nucen také prodávat akcie. BUT naproti elektrárně, Meyer Hof, kde můžete něco skladovat za skladovací poplatky (viz značka na silnici).

Navíc jsou na mapě umístěny distribuční body (označené VP na PDA), kde si můžete zakoupit semena a hnojivo. Na prasečí farmě a na Rinderhofu jsou další externí tábory (ve velké síni). Co je uloženo, objeví se v PDA v inventáři, ale může být vzato LEN na farmách znovu, NE na hlavním nádvoří.

Elektrárna Straw: V současné době existují spouštěče prodeje štěpků, slámy, trávy a sena. Existuje trochu více peněz díky dlouhé cestě.

sklad:
Existuje hlavní silo pro pšenici, ječmen, řepku, sóju, oves, žito, chmel, špaldu, triticale, slunečnici, slad.
Existuje silo pro brambory, cukrovou řepu, mrkev a cibuli.
K dispozici je silo pro červené zelí, bílé zelí, salát a cukrová třtina.
K dispozici je silo pro drcený materiál, siláž, krmivo pro prasata, koncentráty a řepnou kaši.
K dispozici je silo pro slámu, trávu, seno a tabák.
K dispozici je sklad pro osivo, hnojivo, kompost a rašelinu.
K dispozici je silo pro hnůj, hnoje dodávané tam mohou být vzaty zpět a používané jako hnojivo, nebo prodávány s normálním standardním sklápěčem.
V Mistsilo se nachází i sklad hnojiva. Uložený kapalný hnůj může být vyjmut z KotteUniversalPack a přenesen na postřikovač (POZOR: spoušť na Kotte je velmi malý a pouze v oblasti víka, musíte otevřít víko tlačítkem N a přesně zaměnit pokud nemáte cvičení, můžete stisknout klávesu F 5 ve hře, pak uvidíte spouštěče)

Centrální sklad: Pro pivo, chléb, schnapps, mléko UHT, cukr, mouku, dort, jogurt, koření, salátovou směs, doutníky, cigarety, bramborové fritézy, noky, kuchyňský olej, ryby, uzené ryby, švestky a třešně. Na bráně je manuál. Upozorňujeme na to.

Digitální displej: U stodoly naproti slámovému sila je digitální displej pro všechny úrovně, a to i ty, které nejsou v PDA zobrazeny. Zobrazí se také sklad produktů.

Průmyslové displeje: Na boční stěně krmné haly je instalován displej, který zobrazuje všechny úrovně výroby. Můžete vidět úroveň plnění surovin a úroveň plnění produktů v plném počtu a v každém případě také množství v procentech.

Voda Tough Addon: Zařízení WaterToughAddon je instalováno na všech vodních žlabech zvířat, takže můžete zvířata dodat s vodou, aniž byste museli používat přívěs na vodu. Stačí stisknout vodní ventil "R" a žlaby se naplní.

Obilný a dřevěný vlak: Tam je vlak z vlaku a dřevěný vlak od LS 15. Pokud je dodáván v těchto bodech, můžete nechat vlak po nakládání na páku. S dřevěným vlakem je bonus po nějaké době kromě běžného příjmu připsán. U vlaku z obilovin není k dispozici celková remise, dokud neposíláte vlak. Oba trvají jen chvíli (asi 1 minuta)

vlakové linky: Kromě dvou prodejních vlaků jsou nyní k řízení dvě vlakové linky. Jednou z malé pily na uhelný důl pro dopravu dřeva a jednou z uhelného dolu na elektrárnu pro dopravu uhlí. V kolejišti a v elektrárně jsou instalována dvě další ložiska, která nakládají a vybírají vlak.

Vinohard:  Pod hotelem se nachází vinice, která se nemusí koupit. Všude můžete zaset hrozny, ale nevypadá to tak přirozené.

Poznámky:  Přiložený balíček HolmerPack obsahuje různé typy strojů a pro každé plodiny, jako jsou brambory, cukrová řepa, cukrová třtina, mrkev, hlávkový salát a cibule, stejně jako cukrová třtina je speciální řezací jednotka. Ty fungují pouze pro vybrané ovoce. Ovoce je zobrazeno na šedé skříni elektrické energie na řezacích jednotkách. I v případě, že se v prodejně nenacházejí všechny druhy ovoce, mohou být ještě sklizeny.
GrimmePack zahrnuje pouze modifikovaný kombajn, který může sklízet cukrovou řepu, salát, mrkev, cibuli. Kapacita byla rozšířena na 45 000 l.
Kompostmaster potřebuje kbelík nebo dopravní pás Quantum autoload.
Samotné palivo vyráběné v rafinérii může být doplněno o vozidla na čerpací stanici farmy. Kromě toho je potřeba vyrábět kompost master, rašeliniště a pískoviště. Přebytečné palivo lze prodávat na letišti u nádrží Shell.
Písek lze prodávat na stavbě silnic nebo na staveništi WKA.
V zahradním středisku se mohou prodávat kompost, rašelina, semena a hnojiva, jakož i hnůj, sláma a balíky. Tekuté hnojivo se může prodávat v obchodě se zeměmi.
Existují 3 obchodníci s domácími zvířaty, kde lze koupit pouze jeden druh zvířat. K dispozici je chov prasat pro prasata, farmu pro skot krav a ovčí farmu pro ovce. Tam si můžete koupit LEN. Pro prodej prasat, krav a ovcí je jatka. POUZE tam je prodej zvířat. Kromě toho je tu také produkce slaniny a masa (zadní část budovy, kde se vyrábí zboží). Jen jejich prodejem jsou peníze.

Doufám, že jsem na nic nezapomněl.

Bavte se s hrou
 
Váš GMCW